Renk seçin:


+90 5394317989

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için İndirim Fırsatı
Daha önce bizden hizmet alan müşterilerimiz için özel indirimler. Kampanyamızdan yararlanmak için koltuk yıkama personelimiz ile iletişime geçin.
Diğer kampanyalarımız

Hakkımızda

Yılların tecrübesini üzerinde deneyim bilen bilgili ve deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet aşkıyla yanan melodi koltuk yıkamanın değerini bizi tanıdıktan sonra anlayacaksınız. Sallapatiyle gelip boşlayarak iş yapıp dakikalar içinde evinizi terk etmiyoruz. Bir koltuğa saatlerini vermek onlara ilgi göstermektir. Bir koltuk takımıyla ilgilenmek gerekli çalışmayı yapmış olmaktır. İşimizin adı Koltuk yıkamaktır. Başka bir iş dalıyla uğraşmıyoruz. Aldığımız siparişler verdiğimiz hizmetleri gösterir. Biz işin adını yaptığımız  sonuçla ortaya koymaktayız. Siparişi aldık diyelim belirli bir gün ve saat verip belirlenen gün ve saatte müşterimizin evinde hazır oluyoruz. Yanımızda getirdiğimiz araç ve gereçleri uygun bölgeye yerleştirdikten sonra koltuklarımıza uygun ilaçlarımızı hazırlayıp hemen işe koyuluyoruz. Güzel bir ıslatmanın ardından bol köpüklü fırçalama makinasıyla kirlere karşı savaş açıp onları bağlı oldukları kumaş yüzeyinden bağımsız hale getiriyoruz. Ardından vakumlamayla artık onları layık oldukları yere gönderiyoruz. Ardından üç kere ıslatma ve vakumlamayla bu işi en ulaşılabilir noktayla sonlandırıyoruz. İçinize sinmeden o bölgeden ayrılmayacağımızı bilmenizi ve içinize sinmeyecek bir iş sunmadığımızıda bilmenizi isteriz. Bizler tekrarlı ıslatma mantığıyla ve vakumlamayala temizliğin asıl ne olduğunu sizlere kanıtlıyor ve olması gereken bir temizlik sunduğumuzu profesyonel bir şekilde ortaya koyduğumuzu göreceksiniz.

Üstün hizmet anlayışla hizmet verenlere karşı fiyat kırma politikalarına ve fiyatı yüksek bulma iç seslerinize dur demelisiniz. Bunun sonucu verilen hizmetin sonucudur. Burada en güzel sonucu gösterecek olan şey temizlik ve zamana meydan okuyan temiz işçiliktir. Hepsinin başında güven gelmektedir. Kirleri yüzeyden koltuğun iç bölgelerine iten bir temizlik anlayışı temizlikten çok temizlememekten ileri gelmekte olup en ufak mevlayıda vermesiniz hakkı olmadığı gerçeğinin önüne geçemezler. Bu sebeple en başarılı iş en profesyonel iştir ve güven işidir.

Bizlerle çalışabileceğinizi ve zamanla bizlere olan güveninizi artıracağımızı bizler biliyoruz. Peki siz bilmek için neden acele etmiyorsunuz. Hizmetlerimizden memnun kalmanız bizleri ayrıca neşelendirmektedir.