Renk seçin:


+90 5394317989

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için İndirim Fırsatı
Daha önce bizden hizmet alan müşterilerimiz için özel indirimler. Kampanyamızdan yararlanmak için koltuk yıkama personelimiz ile iletişime geçin.
Diğer kampanyalarımız

Tanıtım Videosu

Melodi Koltuk Yıkama firması yıllardır müşterilerine temizliğin adresini göstermiş olup, daha uzun seneler boyu bu mutluluğu yaşatmaya aday tek firmadır. Koltuklarınızı teslim edebileceğiniz yer güveneceğiniz yerin kendisidir. Bu konularda göstereceğiniz zafiyet hem maddi hem manevi boşluğa sebep olabileceği gerçeğini hiç bir zaman göz ardı etmemelisiniz.

Gaziantep Koltuk Yıkama adayınız bizleriz.

Melodi Koltuk Yıkama firmasında çalışanları görev bilinci yerinde olup koltuklarınıza dakikalar değil saatler ayırmaktadır. Fiyat politikasına takılmadığınız müddetçe koltuğun içlerine kadar sinen bol kirli havayı dışarıya aktarmak için dakikalar buna yetmeyecektir. Temizliğin adresi ilginin ta kendisi.

Melodi Koltuk Yıkama firmasının prensiplerinden bir tanesi de tekrarlı ıslatmayla bol vakumlamayla kirlere savaş açıp ilk önce derin diplerden yüzeye çıkarmak sonrada yüzeyden vakujmlayarak koltuklarınızı bu düşmanlardan anında kurtarmaktır. Yapılabilecek en üstü temizleme mantığıyla sizlere hizmet sunduğumuzu bilmenizi isteriz.